Загальні збори територіальної громади с.Підвисоке

  4 березня відбулись загальні збори громадян за місцем проживання с.Підвисоке. На зборах була присутня голова районної Ради Галина Лошак.

  Було заслухано звіт сільського голови Наталії Боднар щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку та сільського бюджету за 2015 рік.

  Учасники заходу обговорили основні питання життєзабезпечення самоврядної території. У зверненнях громадяни в основному порушували питання автобусного сполучення до села, ремонт доріг та інші. Звучали зауваження , що стосуються реформи об’єднання територіальних громад, а саме: село є віддаленим, то, на думку жителів, селище Оратів не може бути центром однієї об’єднаної територіальної громади.

  У своєму виступі до громади голова районної Ради розповіла про ті проблеми, над якими працює керівництво району. В тім, зауважила, що у вирішенні більшості соціальних питань місцевого значення важливу роль відіграє АКПП “Золота нива”,  яке є гарантом виконання соціальних угод, хоча орендує не більшу частину земель с.Підвисоке. Жителі зверталися до Петра Картового, керівника даного сільськогосподарського підприємства, щодо будівництва храму у селі.

  По завершенні загальних зборів голова районної Ради відвідала місцевий ФАП, ознайомилась з умовами надання  первинної медичної допомоги у закладі, відмітила проведений  капітальний ремонт приміщення, виконаний за рахунок  ( 44 500 грн.)  АКПП “Золота нива”.