Загальні збори у селі Лопатинка

   19 лютого 2014 року голова районної Ради Володимир Токарчук,  депутат обласної Ради Володимир Бабошин, депутат районної Ради Ольга Дриль взяли участь у загальних зборах громадян за місцем проживання у селі Лопатинка.

   Розпочалися збори зі звіту сільського голови Віктора Розумнюка про діяльність за 2013 рік. Також були окреслені плани і завдання на наступний рік.

   Також, із виступу депутата районної Ради Ольги Дриль присутні ознайомилися із її роботою у районній Раді та у виборчому окрузі за минулий рік. Також заслухали  звіти депутатів сільської ради.

   Депутат обласної Ради Володимир Бабошин основні напрямки роботи і напрацювання обласної Ради, а також детально зупинився на діяльності очолюваної ним КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Звернув особливу увагу на активізацію співпраці із Фондом щодо вирішення нагальних проблем територіальних громад, зокрема, будівництво водогонів, освітлення вулиць та ремонт доріг у населених пунктах тощо.

   Голова районної Ради Володимир Токарчук у своєму виступі зупинився на питаннях благоустрою населених пунктів, заготівлі молока, ремонту та будівництва доріг у населеному пункті, співпраці з правоохоронними органами щодо забезпечення правопорядку тощо. Звертаючись до мешканців громади, наголосив на активній участі населення у житті громади, на необхідності тісної співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадян у забезпеченні збалансованого економічного і соціального розвитку кожного населеного пункту.

  Окрім питань, внесених до порядку денного зборів, мешканці порушили перед районним керівництвом ряд проблем, що сьогодні турбують територіальну громаду, а саме, автобусне сполучення; розрахунки за оренду земельних паїв; ціни на молоко; будівництво вулиць, доріг у населених пунктах.

  За результатами зборів громадян ухвалено відповідні рішення. Пропозиції і зауваження, висловлені у ході виступів, обов’язково будуть враховані у подальшій діяльності органів місцевого самоврядування і місцевих органів виконавчої влади з метою сприяння у вирішенні проблем територіальної громади.