Загальні збори у селі Новоживотів

  30 березня у приміщенні Будинку культури с.Новоживотів відбулись загальні збори громади. Відповідно до порядку денного голова села Тетяна Сербіна розпочала  збори  першим питанням – звіт  про проведену роботу в минулому році та ознайомлення з плановими завданнями 2016 року . У виступі очільниця громади акцентувала увагу на виконанні заходів щодо соціально-економічного розвитку села, використанні бюджетних коштів та коштів, отриманих громадою від соціального партнерства. Вона також повідомила про роботу закладів, підприємств, що функціонують на території сільської ради.

  Обговорюючи звіт сільського голови, односельці ставили актуальні питання щодо життєдіяльності населеного пункту – благоустрою території, ремонту амбулаторії, ремонту доріг, подальшу долю ставків та інші.

  Більш активно громада села обговорювала об’єднання територіальних громад,   роз’яснення  щодо цього надали запрошені представники районного керівництва. Заступник голови районної Ради Олег Чугункін сказав: “Новоживотів з відповідною інфраструктурою  має всі перспективи у створенні адміністративного осередку об’єднаної територіальної громади, що в подальшому дасть можливість розвитку цього населеного пункту та навколишніх.  Але потрібно дочекатися допрацьованих змін у реформі об’єднання громад”.  Керівник апарату райдержадміністрації Катерина Черевична зазначила, щоб село стало центром об’єднаної територіальної громади, необхідне попереднє фінансове забезпечення для створення спроможної громади. Більшість жителів села висловлювали свої  бачення майбутнього: вони наполягали на тому, що Новоживотів може стати адміністративним центром об’єднаної територіальної громади. Тому, можливо,  ініціювати звернення до суміжних громад щодо об’єднання.