Загальні збори у Животівці

  17 березня 2014 року в селі Животівка відбулися загальні збори громадян за участю голови районної Ради Анатолія Опалюка, головного спеціаліста сектору державного земельного кадастру Юрія Хомишака,  дільничного інспектора міліції Павла Давидюка.

 Сільський голова Світлана Царук прозвітувала про роботу за 2013 рік, проаналізувала здобутки та проблеми. Враховуючи, що завдання, поставлені на 201З рік, виконані частково сільський голова визначила напрямки розвитку населеного пункту на 2014 рік.  

 Також про роботу на підвідомчій території за 2013 рік  прозвітував дільничний інспектор міліції.

 Окрім цього, присутніх громадян цікавили питання роботи молокоприймальних пунктів та ціни на молоко, розрахунки за паї, земельні питання тощо. У межах компетенції відповідні роз’яснення і рекомендації надав фахівець районного відділу Держкомзему.

 У обговоренні проблем територіальної громади села Животівки та її мешканців також взяли участь керівники сільгоспформувань, зокрема, ТОВ ”Агробуд” – Олександр Шевчук та ДП “Біріт Надія” – Володимир Ткачук.

 На завершення сільський голова Світлана Царук подякувала  керівництву  району і керівникам  сільгоспформувань  за розуміння  і  підтримку у вирішенні питань соціально-економічного розвитку громади.