Загальні збори в с. Підвисоке

 27 березня 2014 року у Підвисокому відбулися загальні збори громадян за участю голови районної Ради А.М. Опалюка, головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги І.В. Якимовича, керівника АКПП «Золота нива» с.Балабанівка П.М. Картового, генерального директора ТОВ “ЛатАгроІнвест” м.Монастирище П.В. Космацького, дільничного інспектора міліції М.О. Кошевнюка.

 Розпочалися збори зі звіту сільського голови  Володимира Гаврилюка про діяльність за 2013 рік. Відповідно до стратегії розвитку населеного пункту на період до 2020 року були окреслені плани і завдання на наступний рік.

 Головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги І.В. Якимович проінформував про стан медичного обслуговування жителів села у минулому році. Про забезпечення правопорядку на підвідомчій території прозвітував дільничний інспектор міліції М.О. Кошевнюк.

 Про участь у вирішенні проблем територіальної громади села Підвисоке та її мешканців проінформували керівник АКПП ”Золота нива” Петро Картовий і генеральний директор ТОВ “Латагроінвест” П.В. Космацький. Керівники сільгоспформувань пообіцяли у подальшому виконувати соціальні угоди задля соціально-економічного розвитку територіальної громади.

 Окрім цього, громадян цікавили питання ремонту доріг, благоустрою населеного пункту, відкриття аптеки у селі. Також стояло питання щодо обслуговування ветеринарним лікарем В.В. Мотоловим мешканців села Підвисоке.

 Користуючись нагодою сільський голова звернувся до голови районної Ради Анатолія Опалюка з проханням надати з районного бюджету фінансову допомогу для завершення ремонту шкільної вбиральні, а також для погашення кредиту на газифікацію села.

 На завершення збори ухвалили рішення про утворення формування з охорони громадського порядку.