Загальні збори жителів Рожични та Оратівки

  У сільських громадах району продовжуються загальні збори громадян.

  14 лютого голова районної Ради Галина Лошак, депутати районної Ради Василь Виходзь, Юрій Виходзь, голова Оратівської ОТГ Ігор Барський  взяли участь у проведенні загальних зборів жителів сіл Рожична та Оратівка Оратівської ОТГ.

  Збори розпочала в.о.старости Надія Багінська, яка провела оцінку результатів роботи протягом минулого року. Продовжуючи звіт в.о.старости, голова ОТГ Ігор Барський зазначив основні заходи проведені в об’єднаній територіальній громаді щодо розвитку соціально-економічного стану.  Зокрема,  наголошено було на тому, що облаштовано дитячий садок та церкву в Рожичні, відремонтовано ФП у Оратівці, проведено ремонт сільських доріг та освітлення вулиць та інше.

  Також дільничний інспектор Андрій Дацюк прозвітував про проведену роботу.

  Лікар загальної практики сімейної медицини Михайло Кириченко ознайомив громаду із ходом впровадження медичної реформи.

  Під час зборів було обговорено ряд питань, що турбують жителів села: оренда ставка, стану доріг, оренда садка, несанкціоновані сміттєзвалища, опалення будинків культури,  земельні та інші питання.

  Голова районної Ради Галина Лошак привітала із днем народження жителя Рожични Василя Протасійовича Виходзя, батька гарної родини аграріїв-меценатів.  Під час свого звернення до громади надала  змістовні відповіді на усі поставлені запитання.

  Представник агропідприємства “Ескіт” Василь Виходзь довів до відома присутніх у залі інформацію про проведену роботу господарства.

  На завершення зборів Надія Багінська подякувала всім жителям сіл, керівництву району та ОТГ, підприємцям за добросовісне ставлення до вирішення сільських проблем.