Заходи до дня виведення військ з Афганістану

  Афганська війна була жорстокою і кривавою. Близько 160 тисяч воїнів України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність.

  День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок.

  У цей день  відбулись урочисті біля пам’ятного знаку загиблим у Афганістані  з нагоди 29 – ої річниці з дня виведення військ з Афганістану. Участь у даному заході взяли голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Поліщук, селищний голова Ігор Барський,  воїни-“афганці” на чолі з головою районної спілки ветеранів Афганістану Іваном Руденком, громадськість. 

  У глибокій шані всі присутні заходу схилили голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

  У своєму вітальному слові Галина Лошак побажала ветеранам війни в Афганістані, членам їх сімей здоров’я, родинного затишку та благополуччя, душевного спокою, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба над головою. Працівники районного Будинку культури підготували літературно-музичну композицію, яка стала приємним та водночас сумним спогадом для “афганців”. Потому воїни-інтернаціоналісти відправились до сіл Кожанки та Каленівка, щоб відвідати могили загиблих земляків та взяти участь у заході, підготовленому педагогічним та учнівським колективами Кожанського школи.