Засідання Координаційної ради у с. Чернявка

    14 лютого 2014 року на території Чернявської сільської ради відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Оратівської районної Ради.

   Учасники засідання відвідали об’єкти соціально-культурного призначення на території села Чернявка. Відкривши засідання голова районної Ради Володимир Токарчук надав слово Чернявському сільському голові Ганні  Титаренко, котра ознайомила присутніх із основними підсумками соціально-економічного розвитку громади за минулий рік, із проблемами, що довелося вирішувати, а також поділилася планами на майбутнє.

    У інформації про соціальне партнерство органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та місцевих товаровиробників щодо забезпечення збалансованого розвитку територіальних громад району Поліщук В. І., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, проаналізував результати виконання соціальних угод за підсумками 2013 року.

   Животівський сільський голова Царук С. О., Зарудянський сільський голова Вакулюк Т. К.., Сабарівський сільський голова Шевчук П. П. у своїх виступах поділилися власними здобутками і проблемами співпраці із місцевими товаровиробниками щодо вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад.

    Вовкотруб С. М., начальник відділу з питань діяльності рад виконавчого апарату районної Ради, зупинився на питаннях про участь місцевих рад району у конкурсах проектів розвитку місцевого самоврядування з метою вирішення проблем територіальних громад та про вступ селищної, сільських рад району до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

   Також члени координаційної ради одностайно підтримали ініціативу голови районної Ради Володимира Токарчука про Оратівську районну вахту пам’яті “Привітай ветерана” і своїм рішенням затвердили відповідне положення.

   Про порядок укладання строкового трудового договору з керівниками сільських закладів культури проінформував Чугункін О. П., начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної Ради. Крім того, учасники засідання отримали напрацьовані у районній Раді методичні матеріали із зразками документів для використання у роботі.

    За результатами обговорення Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради ухвалила відповідні рішення.

   Підбиваючи підсумки засідання координаційної ради В.П. Токарчук зауважив, що районна Рада приділяє особливу увагу тим формам і методам роботи, котрі спрямовані на конструктивне вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад. Націлив на активну роботу і закликав селищного, сільських голів до тісної співпраці щодо залучення у розвиток територіальних громад додаткових джерел фінансування за рахунок укладання соціальних угод між місцевими радами та підприємствами, що здійснюють діяльність у відповідних населених пунктах, а також участі у конкурсах і грантових програмах розвитку місцевого самоврядування.