Засідання постійних комісій районної Ради

  У ході підготовки до сесій районної Ради 31 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів та з питань освіти, культури і спорту, роботи з молоддю.

  У роботі засідання комісій взяли участь заступник голови районної Ради,  члени комісій та працівники виконавчого апарату районної Ради.

  Під час спільного засідання комісій було розглянуто клопотання відділу освіти райдержадміністрації  щодо ліквідації загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Підвисоке. Така ситуація склалась у зв’язку із тим, що на 1 вересня 2016 року  у даному  загальноосвітньому закладі нараховується 25 учнів, але є загроза, що кількість учнів може зменшитись. Згідно чинного законодавства загальноосвітні навчальні заклади  (крім закладів початкової школи) не фінансуватимуться, кількість учнів у яких становить менше 25 осіб.  Тому члени комісій досить детально опрацювали питання порядку денного засідання, погодили проект рішення, у якому зазначили здійснення організаційно-правових заходів щодо ліквідації школи та про те, що дане рішення набирає чинності з моменту наявності у закладі менше 25 учнів.  Окрім того, членами комісій було запропоновано відділу освіти райдержадміністрації напрацювати рішення щодо життєдіяльності інших шкіл району, у яких виникне кризова ситуація, тобто кількість учнів становитиме менше 25 учнів.

  Після спільного засідання районних комісій відбулося засідання комісії з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів. Було розглянуто такі питання:

  • про зміни у структурі та штатній чисельності працівників у галузі освіти району;
  • про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Підвисоцької сільської ради та інші.