Засідання президії районної Ради та 29 сесії районної Ради

28 березня відбулось засідання 29 сесії районної Ради 7 скликання. Перед сесійним засіданням відбулось засідання президії районної Ради, на якому було обговорено всі питання порядку денного, що рекомендовані на розгляд сесії. Провела засідання голова районної Ради Галина Лошак.

У роботі сесії взяли участь голова РДА Олег Чугункін, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної Ради, селищний та сільські голови, представники місцевих ЗМІ.

 На порядку денному сесії було 10 питань:

  1. Про забезпечення виконання районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми  та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.
  2.  Про виконання районної цільової програми підтримки комунального закладу «Оратівська районна соціальна аптека».
  3. Про реалізацію захолів програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів комунальної установи «Оратівський районний трудовий архів».
  4.  Про хід впровадження заходів з енергозбереження в Оратівському районі відповідно до районних програм.
  5.  Про програму ремонту та утримання автомобільної дороги загального користування на території Оратівського району.
  6.  Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).
  7.  Про припинення контракту із Сидоренко З.І..
  8.  Про реорганізацію Оратівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
  9.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного Фонду на території Животівської сільської ради, що перебуває в оренді ФОП Ништи А.А..
  10.  Про структуру і штатну чисельність районної Ради та її виконавчого апарату.

У ході роботи сесії усі питання були одноголосно погоджені 22 депутатами.