Засідання районної фракції Партії регіонів

                29 листопада відбулося  засідання фракції Партії регіонів в Оратівській районній раді, яке  провела керівник  районної організації Партії регіонів Галина Кириленко.  На порядок денний було винесено декілька питань, головне з яких - "Про підтримку дій Президента України та Уряду України щодо підписання угоди про асоціацію України з ЄС".

          Як зазначила керівник районної організації Партії регіонів, Президент України і його політична сила несуть відповідальність за щоденне життя простого українця і, зважаючи на волю громадян, сьогодні робить усе можливе для того, аби, зрештою, Україна стала повноцінним членом європейської сім'ї на рівних партнерських умовах. Влада і народ єдині у виборі європейського майбутнього для України. Щоб його наблизити, необхідний діалог і спільні дії.

             Члени фракції висловили свої думки щодо останніх подій в державі,  одностайно підтримали курс України на євроінтеграцію, підкреслюючи,  що  альтернативи  в   України немає. Реформи, які здійснює Уряд, - тому підтвердження.