Засідання районної постійної комісії

  24 січня під головуванням депутата районної Ради Олександра Шевчука відбулося засідання постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів, під час якого були розглянуті питання відповідно до її профільного спрямування.

  Комісією розглянуто такі питання:

  • про зміни до Статуту Оратівської дитячої музичної школи;
  • про Структуру і штатну чисельність працівників загальноосвітніх навчальних закладів Оратівського району;
  • про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ФГ “Агроросток” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чагівської сільської ради Оратівського району Вінницької області;
  • про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ФГ “Агроросток” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоростівської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

  Вивчивши дані питання, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд чергової сесії районної Ради з урахуванням наданих пропозицій. Узгодження проектів рішень відбудеться на засіданні Президії районної Ради.