Затверджено районний бюджет на 2016 рік

  30 грудня 2015 року під головуванням Лошак Галини Василівни, голови районної Ради, відбулося пленарне засідання 3 позачергової сесії Оратівської районної Ради 7 скликання за участю 27 депутатів районної Ради.

   У роботі сесії також взяли участь голова заступники голови райдержадміністрації, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськості.

  Перед початком розгляду питань порядку денного Лошак Г.В. проінформувала про роботу у міжсесійний період та оголосила відповіді на депутатські запитання. 

  На пленарному засіданні розглянуто 12 питань. Зокрема, депутати затвердили ряд районних програм. Янковий М.Г., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі, представив програму економічного і соціального розвитку на наступний рік.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Барановський Ф.Ф. проінформував про районні програми “Шкільний автобус” та “Сільська школа” на 2016. 

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Куліда Ж.О. ознайомила присутніх із районною цільовою соціальною програмою “Турбота” на період до 2020 року.

  Про районну програму військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України, про районну цільову програму “Молодь Оратівщини” та про районну цільову соціальну програму підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року проінформувала головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Прилуцька Т.Л.

  Редактор районного радіомовлення Демчишин В.Б. спільно з редактором районної газети “Обрії Оратівшини” Сидоренко З.І. представили програму підтримки районних засобів масової інформації, забезпечення поінформованості населення району.

  Після цього начальник фінансового управління райдержадміністрації Марчук М.В. детально проінформував присутніх про проект районного бюджету на 2016 рік.

  Далі, відповідно до погодження постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів, озвученого Шевчуком О.П., ухвалили рішення про контракт із Якимовичем І.В.

  На завершення депутати проголосували за зміни у складі президії районної Ради та  затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період.

  Усі рішення ухвалено одноголосно, оскільки питання порядку денного попередньо були детально опрацьовані у профільних постійних комісіях і погоджені президією районної Ради.