Збори у Чернявській громаді

  6 березня  в селі Чернявка відбулися щорічні збори громадян.

 Участь у зборах взяли  голова районної Ради Галина Лошак, голова районної державної адміністрації Олег Чугункін, депутат районної Ради Іван Любарський, головний лікар ЦПМСД Ігор Якимович, представник агрофірми Леонід Лузань, Чернявський сільський голова Ганна Титоренко, члени виконавчого комітету сільської ради, жителі села.

  На початку заходу сільський голова прозвітувала про роботу сільської ради та виконкому у 2017 році та окреслила основні напрямки роботи у 2018 році. Керівники місцевих установ повідомили присутніх про діяльність сільських закладів культури, медицини та освіти.

  Головний лікар ЦПМСД розповів про впровадження медичної реформи, роботу медиків та місцевих амбулаторій, підписання декларацій із сімейними лікарями.

  Іван Любарський звітував і як районний депутат, і як керівник місцевого агрогосподарства. Особлива його увага роботи протягом року була приділена соціальній сфері села: проведення ремонтних робіт у школі, ремонт місцевих доріг, матеріальна допомога на проведення різноманітних культурних заходів, придбання рентген-обладнання для ЦРЛ та інше.

  Жваво обговорювалось питання добровільного об'єднання територіальних громад. При цьому голова районної Ради зауважила, що об’єднуватись потрібно з потужною громадою. Галина Лошак навела приклад досягнень у життєдільності Оратівської ОТГ, що об’єдналась більше року тому.

  Зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.