Збори у Підвисокому

  22 березня відбулися збори громадян на території Підвисоцької сільської ради. У роботі зборів взяли участь жителі, які з небайдужістю відносяться до життєдіяльності своєї громади та постійно цікавляться роботою сільської ради.

  Збори розпочались звітом сільського голови Наталії Боднар про підсумки 2017 року та про план дій сільської ради на 2018 рік.

  Не зважаючи на немалу відстань від райцентру та малочисельність громади, тут знаходять способи робити все можливе, аби в непростих умов не лише існувати, а й певною мірою діяти. Тож, як зазначила у звіті доповідач, що “левова” частина зробленого –  це заслуга агрогосподарств, що орендують землі громади. Подяки звучали на адресу господарств: “Юлія”, “ЛатАгроІнвест”, “Підвисоке”, “Полянецьке-Т”.

  У 2017 році проведено ямковий ремонт вулиць І.Франка, Лісова, Волошкова, загальною протяжністю 1600м, встановлено 72 м огорожі біля сільської ради, у приміщенні столової замінено на енергозберігаючі  вікна та придбано котел, закуплено плитку для заміни підлоги у Будинку культури, підведено інтернет та придбано комп’ютерну техніку в бібліотеку, встановлено пам’ятний знак воїнам-визволителям біля братської могили та інше. Окрім того, протягом року постійно проводились заходи з благоустрою сіл Підвисоке і Тарасівка.

  Одним серед основного, над чим має працювати громада у цьому році,  є  проведення ремонтів сільських вулиць та греблі. Також планують відремонтувати частину підлоги у Будинку культури та інше.

  На сході сільської громади порушувалося чимало питань стосовно життєдіяльності села. Серед них: і розміри цін на молоко, покращення рівня автобусного сполучення, незадовільний стан дороги від Підвисокого до Фронтівки, проведення освітлення у церкві й інше. Завдячуючи тому, що у зборах взяли участь представники районної Ради, райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, установ району, на більшість питань присутні отримали відповіді та роз’яснення.