Збори у селі Гоноратка

  16 березня в селі Гоноратка Заруддянської територіальної громади відбулися загальні збори громадян за місцем проживання. У їх роботі взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, депутат районної Ради Віктор Сандул, жителі села.

  Сільський голова Тетяна Вакулюк прозвітувала про роботу за звітній період та окреслила основне коло завдань на поточний рік. Вона зазначила основні заходи, що проведені з метою розвитку села у соціально-економічному напрямі за кошти місцевого бюджету та спонсорів: відремонтовано фасад клубу, облаштовано автобусну зупинку, побудовано ритуальну залу, проведено ремонт площадки на кладовищі, розпочато ремонт греблі.  Окрім того, продовжується робота над виготовленням генерального плану населеного пункту. Також Тетяна Кузьмівна закликала своїх односельців до активної роботи у проведенні благоустрою присадибних територій. У цьому очільницю підтримав Віктор Сандул. Звертаючись  до присутніх, він зауважив на тому, що господарство “Нива-С”, яке він очолює, на розвиток сільської громади виділило майже 400,0 тис.грн. Зроблено чимало, але є ще багато проблем: ремонт сільських доріг, приміщення дитячого садка та інше.

  Громада піднімала наболілі питання: проблема в оформленні земельних наділів, обмеженість пасовищ.

  Голова районної Ради Галина Лошак у своєму зверненні подякувала за роботу сільському голові та аграріям за їхню турботу та підтримку громади. Також зупинилась і реформуванні галузі охорони здоров’я.  Галина Лошак не оминула увагою процес об’єднання територіальних громад, при цьому зауваживши, що “назад шляху немає”. Навела досягнення щодо соціального розвитку, що відбулися внаслідок підтримки держави у минулому році в Оратівській ОТГ. У цьому році уже із Державного фонду регіонального розвитку виділено 4,5 млн.грн. на утеплення Оратівської школи, що знаходиться в об’єднаній громаді.

  Свої думки щодо об’єднання висловлювали присутні у залі. Зокрема, Віктор Сандул наголосив на тому, що потрібно сільським громадам району об’єднуватися більш активніше, не втрачати часу.

  За підсумками проведених зборів було прийнято відповідні рішення.