Збори жителів села Скоморошки

  20 березня відбулись загальні збори жителів села Скоморошки, які вів сільський голова Олексій Ткачук.

  З метою вирішення нагальних проблем і надання роз’яснень окремих питань, винесених на порядок денний, у роботі зборів взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін, депутат  районної Ради Віктор Грох, начальник управління праці та  соціального захисту РДА Жанна Куліда.

  Сільський голова представив громаді звіт проведеної роботи протягом 2017 року. Розповів про витрати та надходження до сільського бюджету, про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери. Відмітив соціальну підтримку агропідприємств, що працюють на території сільської ради, при цьому зауважив, що найвагомішу допомогу надає ТОВ “Скоморошківське”. Окремо зупинився на питаннях, що найбільше турбують односельців: ремонт доріг, освітлення вулиць, проведення енергозберігаючих заходів та придбання музичної апаратури у Будинок культури й інші. Також Олексій Ткачук ознайомив присутніх з планами роботи на 2018 рік.

  Жителі села активно обговорювали звіт сільського голови. Серед проблем, що найбільше хвилюють членів громади визначалися питання діяльності сільської ради, нестачі води у криницях, проблеми збору сміття, незадовільного стану місцевого парку, створення нових робочих місць, автобусного сполучення та інші.

  Голова районної Ради, звертаючись до присутніх, відмітила громадську позицію жителів, які активно турбуються про майбутню долю села. Наголосила на співпраці сільської ради із сільгосппідприємством “Скоморошківське” (керівник Віктор Грох, депутат районної Ради), результат якої дає певні результати у поліпшенні життєдіяльності села. Очільниця районного самоврядування закликала громаду проводити заходи із благоустрою спільно. Галина Лошак роз’яснила елементи впровадження медичної реформи, при цьому запропонувала присутнім укладати декларації з одним сімейним лікарем для зручності всіх учасників даного процесу.

  Голова РДА Олег Чугункін окреслив плани роботи щодо ремонтування доріг у районі, в тому числі дороги, що пролягає через Скоморошки. Повідомив про те, що найближчим часом запрацює Староживотівський гранкар’єр, який знаходиться по-сусідству із селом, що дасть можливість ефективніше проводити дорожні роботи. Олег Чугункін також подякував керівнику ТОВ “Скоморошківське” за турботу та підтримку сільської громади.

  Начальник управління праці та соціального захисту РДА Жанна Куліда повідомила про нововведення у соціальних питаннях - субсидій, пенсій, тарифів на газ, електрику, пільговий проїзд, компенсації по догляду за родичами та інше. Застерегла від проявів насилля у сім’ях та торгівлі людьми.