Здоров’я людей – один із важливих показників соціально-економічного розвитку району

 6 червня голова районної Ради Галина Лошак спільно із першим заступником голови РДА Василем Поліщуком здійснили робочий візит до районної лікарні та  поспілкувалися із головним лікарем Миколою Садиком та медичним персоналом. Зокрема, районні керівники оглянули приймальне та хірургічне відділення.

  У ході робочої зустрічі проаналізовано матеріально-технічну базу закладу. Головний лікар Микола Садик відмітив, що за кошти районного бюджету відремонтовано та облаштовано приміщення приймального відділення та  клінічної  лабораторії  на першому поверсі лікарні. На цьому ж поверсі облаштовано кабінет із сучасним рентген-обладнанням, що надає зручні умови як пацієнтам, так і медперсоналу. Микола Садик, зауважив, що на даний час «зруйнована» система оплати відвідувачами на рентген-знімки, так як з районного бюджету виділені кошти на цю оплату. Оратівський район у цьому напрямку ставлять за приклад в області. Під час розмови також було визначено зручність розміщення кабінету лікаря-травматолога. 

  У хірургічному відділенні за кошти (258 тис.грн.) агропідприємства, яке очолює Віктор Сандул, замінено 52 дверей. Керівник районної лікарні повідомив, що й від інших аграріїв  пропонується фінансова допомога у заміні вікон на енергозберігаючі. Також уже виготовлена проектно-кошторисна документація щодо ремонту та вкладання плиткою території перед центральним входом лікарні. Це дороговартісна справа, але будуть відшуковуватись шляхи її здешевлення. У планах роботи медзакладу визначено організувати та створити хоспісне відділення. Було озвучено проблему із забезпечення лікарні 3 кардіографами. Керівники району висловили своє бачення вирішення цієї проблеми. Керівництво району також побували у соціальній аптеці. Наголосили на прискоренні в оформленні документів на забезпечення наркотичними засобами онкохворих.