Зі святом 8 березня!

                   Любі жінки!

   Настало радісне свято – 8 Березня! Повертає тепло, повертає весна, й символічно, що найперше свято присвячене Вам і осяяне Вами, мов сонцем.
Дорогі наші жінки, дозвольте привітати Вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на Вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас.
Здавна повелося, що жінка в українській сім’ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя… Дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. І як добре, що у Вас є світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.
Бажаю Вам, дорогі мої колеги, жінки, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності Ваших близьких.

В цей день св'ятковий

Я бажаю Вам
Всміхатись так,
Щоб сонце радісно всміхалось,
Щоб квіти голови схиляли,
Щоб усі вічливо вітались,
Щоб на роботі Вам співали солов'ї,
Щоб мир і злагода були в сім'Ї!

   Від усього серця вітаю Вас зі святом, наші рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій - нехай Вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою,

Голова районної Ради                                      Анатолій Опалюк