Звітно-виборні збори у СВК “Маяк”

  Днями у СВК “Маяк”, що у Медівці, відомому своїми трудовими досягненнями та збереженою колективною багатогалузева форма господарювання, відбулися звітно-виборні збори. Про такі зібрання давно забулися в інших сільськогосподарських підприємствах району, які вже стали приватними суб’єктами господарювання, де вся глобальна стратегія розвитку господарства вирішується власником, орендарем чи фермером. Варто зазначити, що цілісність агрогосподарства “Маяк” дає змогу забезпечити працездатних мешканців села 70 робочими місцями. Мало яке підприємство в районі має таку кількість працівників при наявності значно більшої кількості землі. У Медівці увага до трудівників підкріплена соціальними гарантіями Колективного договору, де людина визначена головною фігурою виробництва. Усі питання життєдіяльності господарства обговорюються та затверджуються на загальних зборах. Така форма господарювання влаштовує жителів села та дає можливість колективно вирішувати, як діяти далі. Підтвердженням прозорості діяльності СВК і є загальні та звітно-виборні збори.

  Голова СВК “Маяк” прозвітував про стан фінансово-господарської діяльності та завдання на поточний рік. У звіті голови СВК також зазначалося про надання господарством фінансової допомоги, сума якої сягає майже 3 млн.грн,  щодо поліпшення соціального розвитку села: ремонт сільських доріг відстанню 1,6 км,  проведення енергозберігаючих заходів у дитсадку, школі, Будинку культури, підтримка волейбольної команди та інше. Господарство надало 77 тис.грн. на придбання рентген-обладнання для ЦРЛ.

  Було заслухано звіти ревізійної комісії, головного бухгалтера, а також головних спеціалістів господарства. Вони акцентували увагу на виробничих процесах та подальшому розвитку господарства.

  В обговоренні звіту взяла участь голова районної Ради Галина Лошак, яка позитивно відмітила діяльність сільгосппідприємства,  спільну та якісну роботу голови та усіх працюючих СВК.

  Присутні на зборах визначили роботу правління агропідприємства задовільною.

  Затим, переходячи до питання виборів голови СВК, було озвучено, що є два претенденти на голову: Петро Сплодитель та Анатолій Волинець. Кожен із кандидатів виступив перед присутніми на зборах із своїм зверненням, повідомляючи при цьому плани роботи у подальшій діяльності підприємства.

  Після проведення голосування, за підсумками лічильної комісії з великою перевагою голосів головою правління було обрано Петра Сплодителя. Він подякував землякам за довіру та наголосив, що від спільної та злагодженої праці залежатиме майбутнє підприємства та села Медівки.